Gezginler » Simulasyon Oyunları » The sims 4 Full indir / Tek Link

The sims 4 Full indir / Tek Link

The sims 4 Full indir / Tek Link

Yaşadığımız hayatın oyuna dönüşmesi bundan uzun yıllar önce sims serisinin ilk oyunuyla başladı. Oldukça beğenilen oyunun severleri her yeni oyunda heyecanla indirip oynadılar. The sims 4 indir oyunu da serinin son oyunu ve bizde sizler için paylaşıyoruz. Gerçek yaşamın oyun dünyasında yerini alması özellikle bayan oyun severlerin oynayabileceği bir oyun haline geldi.

İlk 3 serinin bayanlar tarafından oldukça fazla oynandığını hatırlatalım. Bu versiyonda oyun kendisinden önceki oyunlara göre gelişme göstermiş ve daha oynanabilir hale gelmiş. Özellikle grafiklere bakıldığında gözle görülür bir iyileşme söz konusu. Ayrıca karakterimizi seçerken artık pek çok detaya göz atabiliyoruz. Fiziksel özelliklerinin yanında duygusal özelliklerinin de belirgin bir şekilde gösterilmesi karakterimizi seçmede bize yardımcı oluyor.

Karakter seçiminden sonra yaşayacağı evi kendimiz tasarlamakta ve iç döşemesini yine bütçemize göre yapmaktayız. Son oyunda tasarım için kullandığımız araç ve gereçler yine gelişim gösteren özelliklerden. The sims 4 indir oyununda ki evlerin tasarımına bayılacaksınız. Eğer boş vaktinizi değerlendirebilecek güzel bir oyun arıyorsanız bu oyunu sitemizden full olarak indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

The Sims 4 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7 (SP1), Windows 8, yada Windows 8.1
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo
Bellek: 2 GB RAM
Sabit Disk: 9 GB boş alan
Ekran Kartı: 128 MB

The SimS 4 indir
http://turbobit.net/pbsku1mec8eu.html

Crack : http://turbobit.net/y0hyt1m0vb6x.html

Alternatif link (Saglamindir) : The sims 4 indir

 

facebook da paylaş

About admin

One comment

  1. Ücretsizmi ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*