Gezginler » Oyun Yamaları » Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi + Videolu Anlatım

Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi + Videolu Anlatım

Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi + Videolu Anlatım

Euro Truck Simulator 2 bilgisayar oyunu yıllardır tutkunlarının en çok beğendiği ve yeni sersinin çıkmasını beklediği oyunlardan. Bu oyun il birlikte kariyer yapmak hem eğlenceli hem de bir o kadar zor. Aldığınız tır le birlikte yüklerinizi götürmeniz gereken yerlere zamanında götürüyorsunuz ve para kazanıyorsunuz. Kazandığınız para ile de kendinize yeni araçlar alabiliyor ve haritada yeni yerler açabiliyorsunuz. Ancak Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi  ile birlikte artık bu sorun ortadan kalkıyor ve istediğiniz kadar paranız oluyor. Bununla birlikte de oyun daha çok kolaylaşıyor ve bölümleri geçmeniz keyifli bir hal alıyor.
Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi ile birlikte say bozmaz parayla yeni araçlar alarak bu araçlarla yeni zor bölümleri kolaylıkla geçebilirsiniz oyun tutkunlarının vazgeçmeyi oyunlardan olan euro truck simulator sizlere eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor. Bu oyunu yazdığını para ile ve para hilesi ile birlikte daha eğlenceli bir hale getirebilirsin geçilmesi zor bölümleri yazdığınız para hilesi sayesinde kolaylıkla geçebilir yeni araçlara sahip olabilir ve haritadaki yeni bölgeleri açabilirsiniz.
Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi Size oyunu daha oynanabilir bir hale getirecek. Siz de bu sayede geçemediğini bölümleri kolaylıkla geçebilecek ve yeni araçlar olarak daha keyifli sürüşler yaşayabilecek. Oyun oynamanın tadına varmanın en kolay yolu.

Gerekli Program : Cheat Engine

Videolu Anlatım

facebook da paylaş

About admin

2 comments

  1. teşekkürler 900000 denedim oldu güzel anlatımdı

  2. video silinmiş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*