Gezginler » Oyun Crack » Gta 4 Crack + Türkçe Yama

Gta 4 Crack + Türkçe Yama

Gta 4 Crack + Türkçe Yama

Yeni GTA, San Andreas’tan sonra biraz önyargı ile bakılsa bile gayet güzel bir oyun. Önyargı ile bakılmasının sebebi ise San Andreas gayet ileri seviyeli bir oyundu ve bize hiçbir şey eksik gelmiyordu. Ancak yeni GTA ile diğerlerinin arasında çok fark var. Oyunun hikayesi şöyledir. Niko’nun kuzeni Roman, Niko’ya Amerikan dünyasının çok güzel olduğunu, çok lüks bir yaşam sürdüğünü ve emrinde bir sürü adam olduğunu söyler. Niko daha fazla sabredemez ve Liberty City’ye gider. Niko, Roman’ın kendisini karşılamak için geldiği arabada ilk şaşkınlığını yaşar. Daha sonra ise kalacağı eve gittiğinde şaşkınlığı devam eder. Roman aslında beş parasız bir adamdır. Hava atmak için yalanlar uydurmuştur. Roman’ın düşmanları vardır ve Niko onun başını beladan kurtarmak için çabalar. Siz de bu oyunun konusunu beğendi iseniz gta 4 crack tam size göre.
Görevlerde artık çok eğleniyorsunuz çünkü eskisi gibi sıkıcı değiller. Adam öldürme görevi, araba sürme görevi çok eğlenceli, ayrıca eski oyunlarda görevi bitirmeden gezmek olanaksızdı. Bu oyunda da aynısı olmuş. Bu oyunda cep telefonu da devreye giriyor. Eskiden sadece karşı taraf sizi arayabiliyordu. Ama artık siz de istediğiniz kişiyi arayabiliyorsunuz. Artık Niko’nun Mişel adında bir sevgilisi var onu arayıp mesela yemeğe gidebiliyor. Ayrıca artık araba sürmek de çok eğlenceli. Siz de bu oyunu oynamak istiyorsanız Gta 4 crack tam size göre.

Gta 4 Crack

http://turbobit.net/6491xwf2do8v.html

Kurulum Yardımı

agario play

1.Öncelikle konu içerisinden crack dosyasını indirin ve arşiv içinden çıkartın.

2.Daha sonra “UPDATE V1.0.7.0″ klasörü içerisindeki “Updatetitle” ye tıklayarak uygulamayı çalıştırın. Bu uygulama oyununuzu güncelleyecek güncelleme bitene kadar beklemelisiniz.

3.Güncelleme bitiminden sonra oyunu crack yapacaksınız. Crack dosyası içindekileri oyunun kurulu olduğu klasöre atacaksınız.

4. Oyunu türkçe hale getirmek için Türkçe yama kuruluma tıklayın ve oyunu türkçeye çevirin.

5. Alt yazıların türkçe olması için oyun içerisindeki ayarlar bölümünden dili ayarlayın.

 

GTAIV --crack GTAIV GTAIV-türkçe

facebook da paylaş

About admin

2 comments

  1. Yaw şu Turbobite uploadlamasanız iyi, güzel site aslında :/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*