Gezginler » Oyun Yamaları » Lfs Doğan Slx Yaması İndir

Lfs Doğan Slx Yaması İndir

Lfs Doğan Slx Yaması İndir

Merhaba değerli oyun severler. Yama paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda sizlerle, ünlü yarış oyunu Live For Speed için Türk hayranları tarafından yapılan Lfs Doğan slx yamasını paylaşacağız.
Live for speed oyunu, içinde barındırdığı araç çeşitliliği ve turnuva sayısı ile rakiplerinden daha çok tercih edilir durumda. Oyunun dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça büyük bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Bunu, internette oyunun Türkçe yama sayısına bakarak da anlayabilirsiniz. Sizlere ücretsiz olarak vereceğimiz Lfs Doğan slx yaması ile birlikte oyunu daha güzel bir hale getirebilirsiniz.
Oyun için yapılan en iyi yamalardan biri olan Lfs Doğan slx yaması, oyun içerisinde Doğan SLX marka araçla yarış yapmanızı sağlayacaktır. Bu yarış aracını hem single player olarak oynadığınız oyunlarda hem de multiplayer olarak katıldığınız turnuvalarda kullanabilirsiniz. Yamanın en iyi yanlarından biri Doğan SLX aracına istediğiniz modifiyeyi yapabilmenizdir. Bu yama ile aracınıza oyun içerisinde mevcut olan jantlardan farklı şekildeki jantları ekleyebilir, araç rengini değiştirebilir ve çeşitli dış aksesuarları aracınıza uygulayabilirsiniz.
Lfs Doğan yamasının kurulumu oldukça kolaydır. Sizlere verdiğimiz dosyanın içerisinde bulunan VEH ve DDS klasörünü oyunun kurulu olduğu dosyaya atın. Ardından oyuna girerek garaj bölümünden Doğan SLX aracını seçin. Artık Doğan SLX aracına istediğiniz modifiyeyi uygulayabilir ve eğlenceli yarışlara katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Lfs Doğan Yaması indir

– – – – – – – Alternatif Linkler – – – – – – –

Alternatif 1-) TIKLA INDIR

Alternatif 2-) TIKLA INDIR

facebook da paylaş

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*