Gezginler » Oyun Yamaları » Pes 2014 Crack / Serial

Pes 2014 Crack / Serial

Pes 2014 Crack / Serial

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda dünyanın en popüler oyunlarından biri olan PES 2014 için üretilmiş serial key ve crack dosyalarını sizlerle paylaşacağız. Sitemizden deneyeceğiniz serial key ve crackler sorunsuz olarak çalışmaktadır.

PES 2014 oyunu, önceki sürümlere nazaran daha iyi oyun dinamiklerine sahip gerçekçi bir futbol oyunudur. 2014 yılı için yapımcı firma Konami tarafından özel olarak üretilen grafik motorları ile saha içerisinde atmosfer de maçlara yansıtılarak gerçekçilikte en üst noktaya ulaşılmak hedeflenmiştir. Ünlü oyuncuların yüzleri ve büyük takımların statları orjinaline uygun olarak tasarlanmış ve oyuna aktarılmıştır.

Yüzlerce takımın ve oyuncunun bulunduğu geniş veritabanlı PES 2014 crack ile keyifli maçlar gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz single player modda tek başınıza dilerseniz multiplayer modda arkadaşlarınızla internet üzerinden oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde seçtiğiniz klüpte tek söz sahibi kişi sizsiniz. Hangi oyuncunun kalacağına hangi oyuncunun geleceğine siz karar veriyorsunuz. Takımın ekonomisi de sizin sorumluluğunuz altında. PES 2014 oyununda takım ekonomisini geliştirmek istiyorsanız bolca maç ve kupa kazanmalısınız. Kazandığınız maç ve kupaların ardından aldığınız paralarla yeni transferler yaparak kadronuzu güçlendirebilirsiniz.

Sizler için ücretsiz olarak sunduğumuz PES 2014 serial key ve CDKEY ile birlikte oyunda kilitli kalan bir çok kısmın kilidini kaldırabilirsiniz. İyi oyunlar.

 PRO EVOLUTION SOCCER 2014  SERIAL / CD KEY

HNY6-JD2U-3CXK-4UC6-FUC2

2ELE-LMYW-UDMT-L9HN-HPPH

JPL4-CNTS-J5XS-SNMD-3FV3

FKWL-F2C6-DTX6-7VE5-R93A

Pes 2014 Crack

Turbobit İndirme linki : TIKLA INDIR

facebook da paylaş

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*