Gezginler » Genel » HD ÇÖZÜNÜRLÜKTE VE KALİTELİ DUVAR KAĞITLARI İÇİN TEK ADRES

HD ÇÖZÜNÜRLÜKTE VE KALİTELİ DUVAR KAĞITLARI İÇİN TEK ADRES

wallup

Duvar kağıtları konusunda çok ayrıntıcı bir milletiz. Prestijli şeyleri seviyoruz. Telefonumuz, tabletimiz, şahsi veya iş bilgisayarımız bizi yansıtsın istiyoruz. Görselliğin bu kadar öncü ve önde olduğu bir zamanda duvar kağıtları önemli bir husus. Bununla alakalı büyük şirketlerin pr çalışması yaptığını biliyoruz örneğin. Bu pr çalışmalarına hepimiz hayranlıkla bakarız çünkü bu çalışmalar firmaların kişiliğini yansıtır. Peki, neden bizimde kişiliğimizi yansıtan bazı duvar kağıtları olmasın?

Bu fikirle hd walpapers çalışması yapan web sayfalarına göz gezdirirken www.wallup.net adresine ulaştık. Bu sitede yok yok. Aklınıza gelebilecek her şey, her tür duvar kağıdı içeriğine sahip. Öyle ki Türk bir yıldızın adını yazdığınız zaman dahi karşınıza farklı farklı duvar kağıtları çıkıyor. Bu kadar geniş duvar kağıdı seçeneğine sahip kaç tane site vardır ki?

Özellikle kullanım kolaylığı çok hoşumuza gitti. Ana sayfaya girdiğiniz zaman kategorileri görüntüleyebileceğiniz categories sekmesi, en son yüklenen duvar kağıtlarını görüntüleyebileceğiniz new sekmesi, en çok indirilenleri görebileceğiniz most popular sekmesi, en çok görüntülenen duvar kağıtlarını gözlemleyebileceğiniz most viewed sekmesi size akıcı bir duvar kağıdı görüntüleme ve seçme şansı veriyor. Random sekmesi ile herhangi bir duvar kağıdını görüntüleyebilme olanağı sağlıyor.

Ama en güzeli de günde en az 1000 adet HD kalitede duvar kağıdının yükleniyor olması. Bu kadar geniş bir arşivi başka bir internet sitesinde özellikle ücretsiz olarak bulabilmek neredeyse mümkün değil. Ücretsiz içerik sağlayan duvar kağıdı siteleri oldukça az çünkü. Bu içerikleri ücretsiz, reklamsız, duvar kağıtlarının üzerinde herhangi bir resim, yazı vs. olmayacak şekilde hd walpapers sağlayacak siteler çok değerli. Bu sitede bahsettiğimiz üzere bunlardan birisi.

İmajınızın farklılığı açısından rahatlıkla kullanabilirsiniz siteyi. Günlük bir veri indirme sınırı da bulunmuyor. İstediğiniz sayıda duvar kağıdını bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz. Yüzlerce adet duvar kağıdı indirseniz dahi sizden bir ücret talep edilmeyeceği gibi herhangi bir indirme limiti de uygulanmayacaktır. Pek çok siteden bu tür indirmeler yaptığınızda ya ücret istenir ya da bir limit uygulanır. Aynı zamanda indirme esnasında karşınıza sağdan soldan fırlayan onlarca reklam çıkmıyor. Reklamsız, temiz, indirme limiti olmayan, fotoğrafların kalitelerinin bozulmadığı veya fotoğraf üzerinde reklam veya yazı olmayan indirmeler yapmak için site alternatifi walluptır. Pek çok hd walpapers sitesinin aksine wallup kaliteli bir sitedir. Fotoğrafların tamamı HD kalitede, yüksek çözünürlüklü ve hangi ekrana koyarsanız koyun rahat rahat sığabilecek ve net görüntüler ortaya çıkarabilecek büyüklükte duvar kağıtlarıdır.

Siz de HD çözünürlükte duvar kağıtlarınız için öncelikle bu siteyi ziyaret edip deneyimlemelisiniz. Ardından ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı siz de anlayacaksınız. HD duvar kağıtları için önceliğiniz wallup olmalıdır.

facebook da paylaş

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*