Gezginler » Simulasyon Oyunları » Overcooked Full PC İndir

Overcooked Full PC İndir

overcooked-free-download-full-pc-game

Overcooked Full PC İndir

Yemek pişirmek similasyonu olan Overcooked Full PC olarak küçük ama eğlenceli bir oyun olarak karşımızdadır.  En az bir en çok 4 kişiyle oynayabileceğiniz co-op imkanıyla arkanızla birlikte organize çalışma şansı sunmaktadır. Ekip olarak çalışarak sen ve şef arkadaşların sayesinde müşteriler gelmeden siz çeşitli tatlarda lezzetler hazırlayabilirsiniz.

Oyun içeriği

Size verilen bir süre içerisinde yemekleri size verilen görevler doğrultusunda hızlı ve başarılı bir şekilde pişirmek ve sipariş teslimi yapmak zorundasınız.  Eğer yetiştiremezseniz oyunda sürekli başarısızlığa uğramanız mümkündür. Bölümler ilerledikçe oyun zorlaşmaya başlamaktadır. Bölüm geçtikçe de farklı karakterler açılmaktadır.

Overcooked Full Pc oyunu size eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. Şefin üniformasını silkeleyin, bıçaklarınız bileğin ve oyuna başlayın. Soğan krallığı tehlike içerisindedir. Bu krallığın kurtarılması için en iyi yemeklerin yapılması gerekmektedir. Çok çeşitli zalim mutfaklarda usta şefler çalışarak oralarda istenen siparişlere hızlı bir şekilde cevap vermek zorundadır.

Boyut:155-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

agario unblocked       agario play

————————————————————–

Overcooked

(((Alternatif)))

Overcooked

(((Alternatif)))

Overcooked

============

Overcooked

(((Alternatif)))

Overcooked

yeni

maxresdefault ss_9d46372cef71acf4e85306c82c8005491f27b714-1920x1080

facebook da paylaş

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*